1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

T90 Android Telefondan Nasıl Para Kazanılır?

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve cabbar0012 tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. cabbar0012
    Off

cabbar0012 Profesyonel Üye

302
    26
    501

Meraba arkadaşlar bu yazımda sizlere android telefonunuz üzerinden nasıl para kazanacağınızı anlatacağım. Çok basit bir uygulama olup günde 10-15 dakika uğraşan herkes haftalık en az 10 dolar kazanabilir. Bakın tl değil dolar.

Öncelikle uygulamanın işleyişini biraz özet geçeyim. Uygulamanın size gösterdiği uygulamaları indiriyorsunuz ve uygulamada bunun karşılığında size para kazandırıyor. Her uygulama başına ortalama 10 cent aldığınızı düşünün 10 uygulama için 1 dolar alırsınız. Birde bu indirdiğiniz oyun veya uygulamalara her gün belirli bir süre (1-4 dakika) girmenizi istiyor ve her gün bunun içinde 10 cent falan veriyor yani hem indirince kazanıyorsunuz hem oynayınca. Bu yolla kazancınız 10.5 dolar olunca PayPal hesabınıza çekip parayı istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Tek ödeme yöntemi PayPal değil mesela steam,amazon,play store gibi yerler için hediye kartıda alabilirsiniz...

Bu kadar özet yeter şimdi anlatıma geçiyorum.

Parayı alıp istediğiniz yerde alışveriş yapmak istiyorsanız bir PayPal hesabına ihtiyacınız var. Eğer bir PayPal hesabınız yoksa BURADAN ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Yazdığınız e-posta adresine bir mail gelir ordaki linke tıklayarak PayPal'ı aktive edebilirsiniz.
    PayPal mevzusunu hallettiyseniz devam ediyorum.

Android telefonumuzdan Google Play Store'a giriyoruz ve arama yerine "whaff reward" yazıyoruz.

Şu gördüğünüz ilk uygulamayı indirin.

İndirdikten sonra açın ve facebook hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizden kod isteyecek.

O bölüme BU30926 kodunu yazınca 0.30 dolar verecek yani 75 kuruş falan. Daha ilk girişte 0.30 dolarımız oldu.

Sonrada karşınıza böyle bir sayfa gelir burdan en çok para veren uygulamaları oyunları indirirsiniz her gün yeni uygulamalar gelir her gün bi 10-15 dakika uğraşırsanız baya kazanabilirsiniz.
    Mesela bakın uygulamadan bugün en çok kazanılanlar. Adamlar daha bi günde neler kazanıyor;

Biraz fazla emek verirseniz siz niye bu paraları kazanmayasınızki?

Ben paramı kazandım çekmek istiyorum nasıl çekicem?

Cevap: Sol taraftaki menüden ödeme bölümüne girin.

Ödeme yolları bunlar. Hangisini istiyorsanız seçin. PayPal'a alacaksanızda onu seçin PayPal e-posta adresinizi girin paranız 3 iş günü içerisinde yatıyor...

İyi kazançlar!

Cabbar0012..

Yüklüyor...
  2. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101
    Kardeş güzel yazı. Ama bu uygulama kazık bir uygulama gibi duruyor çünkü indirdiğim uygulamaların bazıları para verirken bazıları para vermiyor.

Yani bende böyle bir sorun var. Belki benim telefonum desteklemiyor olabilir.
    Samsung Galaxy Grand Neo Plus

Sayfayı Paylaş