1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Eğitim Almanca Eğitim Seti

Konusu 'Eğitim Videoları' forumundadır ve ommeron tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ommeron
    Off

ommeron Yönetici Adayı

483
    1.624
    1.101

Tell Me More Almanca Eğitim Seti Türkçe 10-CD Tek link indir

Tell Me More İspanyolca Eğitim Seti, ile Almancayı öğrenebileceksiniz, 10CD görsel eğitim seti
    1 seviyeden en üst seviyeye kadar eğitim setini kapsıyor
    Özellikler:
    # Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmış
    # 60 ülkede 5 milyondan fazla kullanıcı
    # 90 kurda (30 tekrar kuru) 1000+ saat çalışma olanağı (tüm seviyeler için toplam sayılardır)
    # Dünya lideri ‘’Scansoft’’ telaffuz kontrol sistemi
    # Kişiselleştirebileceğiniz ‘’hazır’’ ders programları
    # Tüm kelimeler için 3 boyutlu fonetik animasyonlar
    # 100’lerce MPEG video
    # TEOFL, TOEIC, EUROPEAN COUNCIL, BRIGHT ve BULATS sistemleri ile uyumluluk
    # Üst üste Avrupa Birliği Jüri Özel ödülü sahibi (EUROPRIX)
    # 2200+ cümle, 15000+ sözcük içeren etkileşimli diyaloglar ve tümü için telaffuz kontrol sistemi
    # 8000+ kelime içeren konu sözlüğü, 192+ dilbilgisi kuralı
    # 700+ fiil çekim tablosu, 5000+ alıştırma ve testler (tüm seviyeler için toplam sayılardır)

Başlangıç Düzeyi
    # Bildik kişileri ya da tanıdığınız nesneleri anlatan kısa ve basit bir metni anlar.
    # Basit soruları anlar , karşısındakinin ne istediği, nerede olduğu, kim olduğu gibi.
    # Genel konular hakkında 100-300 sözcükten oluşan metinlerin içeriğini anlar.
    # Yaklaşık 5 yanıttan oluşan diyalogları anlar , örneğin ana karakterlerin kim olduğu, konuşmanın nerede geçtiği ve konunun ne olduğu gibi.

Orta Düzey
    # Günlük yaşamla ilgili ve 1000 sözcüğü geçmeyen metinlerin önemli noktalarını anlar.
    # Bir iki sayfa uzunluktaki bir mektubun ya da resmi evrakın ana fikrini anlar.
    # Dergi ya da gazete makalesini okur.
    # Günlük yaşamla ilgili 5-10 dakikalık basit diyalogları kolaylıkla anlar.
    # Geçmiş zaman kavramı içeren, fikirler ve tercihler konulu 10-20 dakika uzunluktaki diyalogların ana fikrini anlar.

İleri Düzey
    # Bir mektubu ya da resmi evrakı zorluk çekmeden anlar.
    # 10-20 sayfalık kısa öyküler okur. Dergi ya da günlük gazetelerdeki çoğu makaleleri anlar.
    # Gündelik dilde yazılmış ve bildik konular içeren öyküler okur.
    # Bilgi sahibi olduğu bir konuda fazla metin içermeyen internet sitelerinin içeriğini anlar.
    # Eski zamanlardan, zevklerden vs. bahseden günlük yaşamla ilgili ve 30 dakika ile 1 saat arası süren konuşmaları zorluk çekmeden anlar. Ancak çok hızlı konuşulursa sorun yaşar.
    # İş ve ticaret konusunda, ekonomi, finans, bilim ya da siyaset içerikli bir saat ya da daha uzun süreli diyalogları anlar.

————————————————————-

Boyut:2-gb
    Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
    Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Tell Me More Eğitim Seti 2013

(((Alternatif)))

Tell Me More Eğitim Seti 2013

Yüklüyor...
  2. monsieurtopal
    Off

monsieurtopal Yönetici Adayı