1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Yardım Alldebrid şifresi nasıl kırarım

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve alize tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. alize
    Off

alize Usta Üye

114
    531
    151
    Arkadaşlar Alldebrid Premium hesap nasıl kırarım hayrına sıfırdan anlatacak bir arkadaş var mı?

Yüklüyor...
  2. dragon
    Off

dragon Emektar Üye

146
    462
    301
    sitede config var paylaştığım aratarak bulabilirsin proxy burdan ve bloglardan bulabilirsin combolarıda usta paylaşıyor user-pass combo yükleyip configle düşmesini bekle sentry bilmiyorsan youtube da anlatımları var :)

marlboro bunu beğendi.
  3. alize
    Off

alize Usta Üye

114
    531
    151
    Peki hocam teşekkürler takıldığım konu olursa size sorabilirmiyim ayrıca kırma ihtimalim yüksek mi :)

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.984
    24.919
    2.000
    Cracking bölümünde crack yapma programı var ve bu bahsettiğin alldebrid için o programa göre configde var... Sana lazım olanlar program (SentryMBA) + config + wordlist (mail ve şifreler) bunların hepsi sitede mevcut...

marlboro bunu beğendi.
  5. alize
    Off

alize Usta Üye

114
    531
    151
    Çok teşekkür ederim hepsini buldum ama tek alldebrid config dosyasını bulamadım.

6. Administrator
    Off

4.984
    24.919
    2.000
    Forumda var

7. Administrator
    Off

4.984
    24.919