1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Stream ALEX'in Jubile Maçı canlı seyret

Konusu 'Canlı İzle' forumundadır ve atakas tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Alex de Souza'nın jübilesine geri sayım sürüyor. Sadece Fenerbahçe tarihinin değil Türk futbolunun da en sevilen yabancı yıldızları arasına adını yazdıran Alex, cumartesiyi pazara bağlayan gece TSİ 02.00'de başlayacak maçla birlikte futbola resmen veda edecek. Alex'in jübile maçında oynayacak yıldızlar arasında Türk futbolcular ve Türkiye'den tanıdığımız isimler de yer alıyor.
    KADRO;Rüştü Reçber, Tuncay Şanlı, Stephen Appiah, Marco Aurelio, Mateja Kezman, Diego Lugano, Rivaldo, Zico gibi efsaneler Alex'i bu özel günde yalnız bırakmayacak.

Simple Tv
    Gizlenmiş İçerik:
    ** Bu içeriği görebilmeniz için önce beğenin ve düzgünce bir cevap yazın ardından ilk mesaja bakın açılacaktır.. **
    ++ Saçma sapan mesaj atanlar ve forum kurallarına uymayanlar siteden sınırsız uzaklaştırılır ++
    Youtube;
    Gizlenmiş İçerik:
    Bu içeriği görebilmek için mesaj yazmanız gerekiyor.

Son düzenleme: 29 Mart 2015
    bortes, hayrullah, lalapo ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    Maçın Başlamasına 15 Dakika

3. jahidi
    Off

jahidi Yeni Üye

117
    3
    1
    sağol

4. dcank
    Off

dcank Yeni Üye

42
    0
    1
    Ok

5. sc0rpi10
    Off

sc0rpi10 Yeni Üye

37
    2
    1
    teşekkürler

6. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    Linkler Yenilendi HD yayın Geldi

7. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Gelir tabi açtığım konudan linki alıp kendi konuna düzenleme yapıp koyarsan HD yayın da gelir :D Çakal seni.

8. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    Ne diyon lan sen foruma bi bak kim önce açmış yayını

9. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Öncelikle konuyu açtığın saat önemli değil. Konuyu gördüm ve sadece simple link vardı. Daha sonra kaliteli yayın için konu açtım.

Açtığım konu saati: 01:56 (DÜZENLEME YOK)
    Senin "Linkler Yenilendi HD yayın Geldi" diye mesaj atıp düzenleme yaptığın saat ise: 02:07

Düzenleme yapıp açtığım konudaki linki ekleyip birde üste çıkma gayretinde olman, lan diye hitap etmen gerçekten seviyeni gösteriyor. Tartışmayacağım senin ve senin gibilerle hadi işine...

10. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    ulan sen laftan anlamıyonmu ben konuyu açtığımda youtube kanalı yoktu ikinciside youtube yayınını ben senden almadım son olarak benim paylaşımlarıma bakabilirsin linkler yenilendi diye mesaj atarım daha yeni gelmişsin kendi kendine havalara girme

11. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.101
    9.033
    2.101
    seviye diyosun bir önceki mesajda sen kimsin oğlum çakal diyosun

12. hayrullah
    Off

hayrullah Yeni Üye

48
    15