1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Stream Alex De Souza Jübile Maçı 720P HD (Youtube)

Konusu 'Canlı İzle' forumundadır ve hw173a tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

?

Yararlı Buldunuz mu?

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1

Özledik kaptan...

Lütfen yararlı buldunuz mu anketine cevap verin.

arslion84 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    Kardeş Aynısını ben açmışım sen neden birdaha açtın

3. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Senin konuda sadece simple linki vardı kalitesiz. Ben konuyu açtıktan sonra düzenleme yapıp youtube ekledin. Neyse kalsın ziyanı yok.

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    Açılan konuları yeni link yayın v.s olsa bile tekrar açmamaya özen gösterelim mevcut konuya ekleme yapalım konu sahibine msj atarak.

5. arslion84
    Off

arslion84 Yönetici Adayı

717
    165
    1.101
    sagol

6. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    ulan ben paylaşım yaptığımda youtubede kanal yoktu maça 5 dakka kala youtube kanalı çıktı bende ekledim kendi kendine boş boş konuşma

7. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    admin benim duvarımda küfürlü yorum atıyor bu

8. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Öncelikle konuyu açtığın saat önemli değil. Konuyu gördüm ve sadece simple link vardı. Daha sonra kaliteli yayın için konu açtım.

Açtığım konu saati: 01:56 (DÜZENLEME YOK)
    Senin "Linkler Yenilendi HD yayın Geldi" diye mesaj atıp düzenleme yaptığın saat ise: 02:07

Düzenleme yapıp açtığım konudaki linki ekleyip birde üste çıkma gayretinde olman, lan diye hitap etmen gerçekten seviyeni gösteriyor. Tartışmayacağım senin ve senin gibilerle...

Delikanlı ol biraz ergen seni senin duvarına küfürlü yorum mu atıyor muşum hhaha güldürme be kanıt koy ortaya koyamazsan eğer adam değilsin hadi hodri meydan. Ne boş adamlarla uğraşıyoruz ya....

9. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    öncelikle konuşmalarına dikkat et ergen felan nedir karşında çocuk yok senin ikinciside benim lan lafıma saygısızlık diyorsun ama kendin bana çakal diye cevap yazıyorsun boş adam felan ayıptır ağzını topla yoksa ben toplamasını bilirim

10. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Sen önce bunun hesabını ver gerzek gerzek konuşma millete neden iftira atıyorsun ergen seni?

11. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.094
    9.016
    2.101
    lan oğlum bak adam gibi konuş çakal küfür değilmi oğlum sana kanıt göstermedimmi

12. hw173a
    Off

hw173a Yeni Üye

48
    7
    1
    Senin duvarına küfürlü yorum mu attım ben sen kimsin ki senin duvarına mesaj atayım. TAKMIYORUM bile seni seviyen belli değil daha.. İftira atmaya devam et çünkü kimse takmıyor seni. Yorum kirliliği yapma hadi başka kapıya.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş