1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa adam tutturyor

Konusu 'İddaa' forumundadır ve WonderLnD tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. WonderLnD
    Off

WonderLnD Emektar Üye

228
    146
    301
    BU ADAMI KESİNLİKLE TAKİP EDİN HERGÜN DUVARINDA MAÇ VEREREK KAZANDIRIYOR KAÇIRMAYIN SAYFASINA BAKMANIZ YETERLİ
    facebook com/bunlarınhepsidolandırıcı inanmayın :p

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mayıs 2015
    uur123123 bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.631
    185.265
    5.201
    Kelin ilacı olsa başına sürer :D madem bu kadar biliyor da 3 kuruşluk reklam yapmaya çalışıyor yok reklam linkimi 50 yerde paylaşın şahsen sen inandın mı buna :D

3. QUARESMA
    Off

QUARESMA Yönetici Adayı

733
    2.246
    1.101
    Çok merak ediyorum bu iddaa da ben kazanıyorum diyen var mı acaba ? Adam bir sürü para kaybediyor farkında değil.Üç beş kuruş kazanınca havalara uçuyor.Ayrıca reklam yapıyorsun

4. WonderLnD
    Off

WonderLnD Emektar Üye

228
    146
    301
    adamdan reklam yapyıoruz ama verıyor 3-5 lıra oynuyoruz 400 lıra para alıyoruz

5. usta™
    Off

9.631
    185.265
    5.201
    Onu diyorum zaten 300 TL ye 250 bin TL para kazanacaksan ne işin var 3 kuruşluk reklamla ne kadar saf var bunlara inanan

QUARESMA bunu beğendi.
  6. usta™
    Off

9.631
    185.265
    5.201
    Eğer gerçekten şikeli maç varsa bence var tabi orda da milyonlar dönüyor böyle face de orda burda olmaz bu işler

7. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.981
    24.904
    2.000
    İnanıyormusunuz bu işlere ya :D yapmayın bak adamlarda ben gibi uyanık anında anlıyor olayı.. Bunların tek derdi alt yapı hazırlamak o şekilde dolandırıp kişileri bir bir engelliyorlar yorum bile atamıyorsunuz.
    Bu sahtekar beyinsizler neden 3 5 kuruşa maç satmak için biryerlerini yırtıyolar ? azcık mantık yürütün çok biliyosa zaten milyoner olur değil mi ? düz mantıkla işi bitirin inanmayın böyle boş şeylere.. Ancak bir defasında dolandırıcının biri kupon vermişti free beleşten kupon tutmuştu :p tabi istisnalar kaideyi bozmaz genelde sallamasyon çalışıyor adamlar yok alman blogu yok yunan blogundan maçlar geldi falan ne saçma salak işler: D

usta™ bunu beğendi.
  8. usta™
    Off

9.631
    185.265
    5.201
    Benim demek istediğimde o zaten madem elinde maç var oyna zengin ne yırtınıyon 3 kuruşa

Administrator bunu beğendi.
  9. uur123123
    Off

uur123123 Yeni Üye

124
    2
    1
    link nerde la

10. WonderLnD
    Off

WonderLnD Emektar Üye

228