1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Transfer [%98] Fenerbahçe : Şener Özbayraklı geliyor mu ?

Konusu 'Transfer Söylentileri' forumundadır ve usta™ tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.693
    185.482
    5.201

Fenerbahçe Bursaspor’dan Şener Özbayraklı ile el sıkıştı. 24 yaşındaki savunma oyuncusu, bu sezon 38 karşılaşmada ter dökerek etkili bir performans ortaya koydu. Şenol Güneş’in sezon başında teknik direktörlüğe gelmesinin ardından Şener, Milli Takım’a da çağırılmıştı. Şener’in ismi bir dönem Galatasaray ile de anılmıştı.

GÖKHAN'IN ALTERNATİFİ

Fenerbahçe sağ kanatta Gökhan Gönül’ün alternatifsizliği nedeniyle sorun yaşıyordu. Tecrübeli futbolcunun maç içinde son derece faydalı olmasına karşın, skor oluşturmada bekleneni veremediği ifade ediliyordu.

Nitekim Gökhan bu sezon 34 müsabakada boy göstermesine karşın, fileleri havalandıramadı. 30 yaşındaki Gökhan, 2007 yılından bu yana Kanarya’da oynuyor.

Yüklüyor...
  2. hurzati
    Off

hurzati Profesyonel Üye

399
    187
    601
    fener bu oyuncuyu alırsa gökhan emekli edilir.:)

3. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Gökhan daha oynar ikisi de oynayabilir sağda kuyt yok artık bence onun yerine

4. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.918
    2.000
    Bursaspor’un golcüsü Fernandao ile anlaşan, Yeşil-Beyazlıların savunmacısı Şener Özbayraklı ile de el sıkıştı. 24 yaşındaki defans oyuncusu, Milli Takım’da da boy gösteriyordu

Fenerbahçe, bu sezon Bursaspor’da 41 maçta 25 gol atarak dikkat çeken Fernandao’nun menajeriyle anlaşmaya varmıştı. Sarı-Lacivertliler bir adım daha attı; Brezilyalı golcünün ardından Bursaspor’dan Şener Özbayraklı ile el sıkıştı. 24 yaşındaki savunma oyuncusu, bu sezon 38 karşılaşmada ter dökerek etkili bir performans ortaya koydu. Şenol Güneş’in sezon başında teknik direktörlüğe gelmesinin ardından Şener, Milli Takım’a da çağırılmıştı. Şener’in ismi bir dönem Galatasaray ile de anılmıştı.

GÖKHAN'IN ALTERNATİFİ
    Fenerbahçe sağ kanatta Gökhan Gönül’ün alternatifsizliği nedeniyle sorun yaşıyordu. Tecrübeli futbolcunun maç içinde son derece faydalı olmasına karşın, skor oluşturmada bekleneni veremediği ifade ediliyordu. Nitekim Gökhan bu sezon 34 müsabakada boy göstermesine karşın, fileleri havalandıramadı. 30 yaşındaki Gökhan, 2007 yılından bu yana Kanarya’da oynuyor.

(Bugün)

5. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Başakn dahi takımı bir kaç oyuncu hariç komple diğiştirmek lazım dünkü maç ise tam rezalet

6. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    Azizin artık bırakması lazım klübü ve kafası çalışan beyni sağlam zengin bir adam gelmesi lazım. Ulan ben bile daha iyi kadro kurarım biraz harcama yapıcan klübün bütçesini salla gitsin harcıcan parayı transfer yapıcan atıyorum 30 yaşında adama 5 milyon euro vereceğime genç iş yapıcak oyuncuya 15 milyon euro veririm birkaç sene sonra zaten kendini gösterir en kötü ihtimalle 20 milyoın euroya satarsın hadi olmadı aldığın paraya ver takıma kattığı yanında kar kalır kafaları çalışmıyoki bunların.

usta™ bunu beğendi.
  7. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Bursaspor ile kupa maçı İsmail kartal 3-0 geridesin defansa oyuncu alıyor zihniyet bu takımın başına futboldan anlamayan birini getirsen yapmaz bunu

8. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    Evet ama transfer politikasıda yanlış bu yönetimin iş yapamayan adamları topluyolar şurda yaptıkları tek iyi iş diego transferi bide webo.. Sen tut stoch gibi adamı takımdan gönder salih gibi adamı kirala falan tamam o parası karşılığında gidiyorda stochun gitmesi nedemek ne saçma. Sonra git cardozo varken emenikeyi al iyi fiyata satarım mantığı ile.. Oyuncu oynamadıktan sonra yaşı genç olsa ne olur.

9. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Bu takıma şuan en büyük zararı Aziz yıdırım veriyor nerde o türübünler adam kendini protesto ediyorlar diye kale arkasının birini kapattı bumu başkan daha hala alaman ekolü diye teknik direktör arıyor hani teknik direktörün bi önemi yoktu

10. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    şimdi bir haberde okudum taıma artık karışmayacakmış ;)

11. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Diyego tama iyi bir transfer onuda son maçlarda şans verdi bana göre daha çok oynması lazımdı webo oda goller atıyor tamam bende şunu sorarım elinde semih varken neden gönderip webo yu alıyorsun

12. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    İnanıyormusun buna? ben şahsen inanmıyorum şu saatten sonra tek yapacağı şey istifa etmek

Administrator bunu beğendi.
  13. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    Evet haklısın sıyırmış bu adam taraftarın %70 i artık gitmesini istiyor.. Webo emenikeden kat kat daha iyi :p adam asistte yapıyo golde atıyo bak gör bu yıl yollarlar onu bizim bu kekler.

usta™ bunu beğendi.
  14. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Webo yaşlandı emenike her ne kadar sevmesemde bu takımın oyuncusu değil bu oyun sistemi nde emenike oynayamaz çok yavaş oynuyoruz

15. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Alex ten dolayı benim için bitimiş zaten aziz dediğini yaptı kale arkasının birini kapattı

16. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    06.06.2015 / Ntvspor

Şener Özbayraklı'nın Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi

Fenerbahçe'nin, Şener Özbayraklı ile 3+1 yıllık anlaşma sağladığı iddia edildi

Milli takım kampına katılmak için İstanbul’a gelen Bursasporlu Şener Özbayraklı'nın bu sabah menajeri ile birlikte Fenerbahçe Kulübü’ne gittiği ve yıllık 1.3 milyon Euro karşılığında 3+1 yıllık anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Sağ bek pozisyonunda oynayan Şener, önümüzdeki sezon Gökhan Gönül ile birlikte önemli bir rekabete girecek.

Bu sezon Bursaspor 'da sergilediği performans ile milli takıma kadar yükselen Şener, ofansif yönü son derece güçlü olan bir oyuncu.

Fenerbahçe Kulübü, sözleşmesi gereği Şener'in bonservisi için 5 milyon TL ödeyecek.

(Hürriyet)

FERNANDAO'DAN 4 YILLIK İMZA
    Fenerbahçe, Bursaspor'un Brezilyalı golcüsü Fernandao ile de anlaştı. Brezilyalı oyuncuyla 4 yıllık, anlaşma sağlandı. Resmi bildirimin transferin resmen açılacağı 9 Haziran gününde yapılması bekleniyor. Arsenal'li Joel Campbell konusundaysa yönetim 10 milyon euroluk bonservis bedelinde indirim bekliyor.

Yönetim iç transfer konusunda da çalışıyor. Sözleşmesi biten Emre, Bekir, Egemen, Mert, Selçuk ve Mert ile ilgili karar henüz verilmedi. Yönetim takımdaki diğer oyuncuların temsilcileriyle de görüşmeler yapacak. Bazı isimlerden ücret konusunda indirim yapması beklenecek. Bu talep karşılık bulmadığı takdirde birkaç isimle yollar ayrılacak.

(Ntvspor)

usta™ bunu beğendi.
  17. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Hayırlı olsun Yerli oyuncu iyidir

18. Administrator
    Off

4.982
    24.918
    2.000
    Kesinlikle Gökhan Gönülden hiçbir eksiği yok sadece savunma ağırlıklı bir oyuncu Gökhan kanatlardada etkili şurası kesin ikisi arasında forma mücadelesi olacak Gökhan çok sakatlanıyo büyük ihtimal forma kaptırır sürekli.

usta™ bunu beğendi.
  19. usta™
    Off

9.693
    185.482
    5.201
    Mühim olan takım iyi oynayan formayı kapar

Sayfayı Paylaş