1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

[%85] - Beşiktaş: Younès Belhanda geliyor mu ?

Konusu 'Transfer Söylentileri' forumundadır ve Administrator tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.916
    2.000

Fransa basını açıkladı! Belhanda Beşiktaş'a gitmek istiyor

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Faslı yıldız Belhandaile ilgili Fransız basını müthiş bir iddiada bulundu.
    Uzun süredir 10 numara transferi için arayışlarda bulunan Beşiktaş transfere noktayı koymak üzere.

Fransız basının en güvenilir basın yayın organlarından biri olan L'queipe, Beşiktaş'ın listesinde bulunan Belhanda'nın Dynamo Kiev'den ayrılmak istediğini ve Beşiktaş'ın oyuncuyu kadrosuna katmak üzere olduğunu iddia etti.

Haberde Fransa'dan Ukrayna'ya giden oyuncunun daha göz önünde olmak istediği belirtilirken Belhanda'nın gelecek sezon Beşiktaş'ta forma giymesinin beklendiği ve siyah beyazlıların oyuncuya 3 ya da 4 yıllık bir sözleşme teklif ettiği aktarıldı.

Yüklüyor...
  2. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.916
    2.000
    11 ağustos ;

Beşiktaş'ın 1 numaralı transfer gündeminde yer alan ancak siyah-beyazlı yönetimin yaşadığı peşinat sıkıntısından dolayı transferini bir türlü bitiremediği Belhanda flaş açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın 1 numaralı transfer gündeminde yer alan ancak siyah-beyazlı yönetimin yaşadığı peşinat sıkıntısından dolayı transferini bir türlü bitiremediği Belhanda flaş açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın yanı sıra Roma'nın da kendisi ile ilgilendiğini ifade eden Belhanda, bir kulübe transfer olabilmesi için öncelikli olarak Dinamo Kiev ile anlaşılması gerektiğini ifade etti.

ROMA İLE GÖRÜŞTÜK AMA OLMADI
    Transfer için şu anda somut bir durumun olmadığını ifade eden Belhanda, "Şu anda Dinamo Kiev'deyim ve buradaki yöneticilerim de benden oldukça memnun. Profesyonel bir futbolcuyum ve gelen transfer tekliflerini de değerlendiriyorum. Beşiktaş ve Roma'nın benimle ilgilendiğini biliyorum ve Roma ile de bir görüşme yaptım ancak istediğimiz sonucu alamadık." dedi.

BEŞİKTAŞ İLE DİNAMO KİEV GÖRÜŞÜYOR
    Beşiktaş konsuunda da itiraflarda bulunan Belhanda, "Beşiktaş'ın Dinamo Kiev ile görüştüğünü biliyorum. Başkanlarlar nezlinde bir görüşme var ancak şu anda somut bir durum yok. Yeni sezonda Dinamo Kiev, Şampiyonlar Ligi'nde olmayacak ve ben de Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden bir takımda oynamak istiyorum. Bu isteğimi her zaman dile getirdim, kulübümle anlaşılması halinde ben de bir karar verebilirim ama şu anda Dinamo Kiev'deyim" şeklinde konuştu.

Sayfayı Paylaş