1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

[%40] - Juventus: Wesley Sneijder geliyor mu ?

Konusu 'Transfer Söylentileri' forumundadır ve Administrator tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.919
    2.000

Beşiktaş derbisinin hemen sonrasında, İtalya’da Juventus kulübü ile masaya oturan Hollandalı yıldız Sneijder ve menajeri, Çizme ekibi ile transferi konusunda anlaşmaya vardı.

Dün akşam saatlerinde İtalya’dan beklenen telefon Florya’ya geldi. Juventus kulübünün idarecileri, Sarı-Kırmızılı idarecileri arayarak, Sneijder’ı transfer etmek istediklerini söyledi ve cuma günü (yarın) İstanbul’a gelmek için randevulaştı.

‘ANLAŞIRSANIZ GİTMEK İSTİYORUM’

Yıllık 4.5 milyon Euro’luk teklife “Evet” diyen Sneijder’ın da menajeri aracılığı ile Galatasaray’a haber göndererek, “Juventus’la anlaştım. Bonservis bedelimde anlaşırsanız, gitmek istiyorum” dediği öğrenildi.

Bu gelişme üzerine, acil bir durum değerlendirmesi yapan Sarı-Kırmızılılar, yaşanan bu son dakika gelişmesini teknik direktörleri Hamza Hamzaoğlu’yla da paylaştı

Milliyet~

Yüklüyor...
  2. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    Son durum : Juventus Wesley Sneijder için 20 milyon euro veremeyeceklerini açıkladı ve transfer iptal oldu

Sayfayı Paylaş