1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa 30 Aralık Güzel Basket Kuponu

Konusu 'İddaa' forumundadır ve İddaa90 tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. İddaa90
    Off

İddaa90 Bot

484
    54
    1

* Tüm Yorumlar Bana Aittir. Hiçbir Yerden Alıntı vs Değildir.

Maç Hakkında Yorumlarım :

677 - Pana İle macabi 2 Takımda Eşit Güçte Ama Her Zaman Pana Ev Sahibiyse Panayı Seçmeyi Düşünürüm. 2 Takımda Hızlı Oynayan Tempolu Bir Kadroya Sahip. %99 Üst Olacağını Düşünüyorum.

711 - Toplam Sayının Düşük Olduğu İçin Bu Maça Üst Denilebilir . Sevilla Bu Sezon Bir Çok Süprizi Yaptı Üstelik Hızlı Oynayan Takım Rakip Ayak Uydurmak için Onlarda Hızlı oynacaktır.

705 - Bırakın GS'yi FB'yi Banviti Bile Yenemez [​IMG] Bu Maç Rahat Rahat GS Galibiyeti Oynanır .

709 - 2 Takımda Çok Tempolu Oyun Anlayışına Sahip Özelikle Madridin Deli Gibi Oynaması Ve Malaganında Aynı Şekilde Oynaması İle Bu Maça ÜST Diyorum. Malagada Kazanabilir Realde 2 takımda Bol Bol basket Atıcaktır.

712 - Valencia Bu Sezon Güzel İşler Yaptı ben Pek İzleyemesemde Top. Sayıları Çoğu Zaman Aştı Bu Seferde Aşacağını Düşünüyorum Tercihim ÜST

Herkese Bol Şans ( Banada [​IMG] )

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş