1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Transfer [%20] Fenerbahçe : Carlos Tevez geliyor mu ?

Konusu 'Transfer Söylentileri' forumundadır ve Administrator tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.985
    24.920
    2.000

Fenerbahçe, yeni sezona iddialı bir kadro kurabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Nani transferinde sona yaklaşan Fenerbahçe'nin hedefindeki yeni isimse Carlos Tevez.

Fernandao haricinde kadrosuna bir santrfor daha katmak isteyen Fenerbahçe hedefi büyüttü. Sarı lacivertli yönetim, Juventus'un süper yıldızı Carlos Tevez'i transfer etmenin hesaplarını yapıyor. Tevez listenin ilk sırasında yer alırken, Arjantinli futbolcudan olumsuz sonuç alınması halinde başka bir yıldız santrforla görüşülecek. Yönetim, camiayı yeniden heyecanlandıracak bu transfer için şartları zorluyor.

Carlos Tevez ise Juventus Kulübü Sportif Direktörü Pavel Nedved ile yaptığı görüşmede, ülkesine, Boca Juniors takımına dönmek istediğini açıkladı. Arjantinli yıldızın Juventus ile 1 sezon daha sözleşmesi bulunuyor. Bu durum da Fenerbahçe'nin karşısına önemli bir maliyet getiriyor. Kulübünün sözleşme uzatma talebine olumlu yanıt vermeyen Tevez'i, vatandaşı Diego Simeone de Atletico Madrid'e transfer etmek istiyor.

NtvSpor

Yüklüyor...
  2. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    sanmıyorum ama gelirse süper olur :D

3. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Haberi ntvspor yapmış :D ona göre

Burak_drm bunu beğendi.
  4. usta™
    Off

usta™ Türkiye Yönetici Moderatör Vip Üye

9.750
    185.661
    5.201
    Baya coştuk ya yarın Messi Ronaldo falan yazarlar bu gidişle

5. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    o zaman bişey diyemem ntvspor yazıyorsa doğrrudur :D

6. Administrator
    Off

4.985
    24.920
    2.000
    Aynen ntvspor yazıyorsa bir girişim mutlaka vardır.. Ben açıkçası yıldız bir forvetin banko olarak geleceğini düşünüyorum.

Burak_drm bunu beğendi.
  7. Burak_drm
    Off

Burak_drm Onursal Üye

1.344
    5.062
    2.101
    aynn bende

Sayfayı Paylaş