1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

İddaa 2 Maç

Konusu 'İddaa' forumundadır ve İddaa90 tarafından 11 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. İddaa90
    Off

İddaa90 Bot

484
    54
    1
    ★ Kod : 716
    ★ Takım : Anadolu Efes-Karşıyaka
    ★ Tahmin : [ ÜST ]
    ★ Oran : 1.70
    ★ Güven : %95

Nefes kesen bir mücadele ! İlk maçlarında 95-92 gibi bir skor çıktı. Yani resmen bir NBA maçı izledik. Toplamda 187 sayı çıktı. Şimdi ise handikap 153.5. Pardonda iddaa ne yapmaya çalışıyorsun kardeşim sen ? Yani bana göre bu maç üst olur. İddaa el atmadığı sürece 87-75 gibi skorlar çıkacaktır.
    ★ Kod : 717
    ★ Takım : Venezia-Emilia
    ★ Tahmin : [ MS2 ]

Yarı final maçıdır. Kazananın tur atlayacagı bir maç olduğu için ben FİNAL gözüyle bakıyorum. İşin açıkcası Emilia ev sahibinden daha iyi oynuyor. Maça'da 6.5 handikap açmışlar. Bana göre bu handikap çok fazla. Venezia yense bile 7 fark atamaz diye düşünüyorum.
    ★ Kod : 720
    ★ Takım : Connect-Chicago
    ★ Tahmin : [ ÜST ]
    Bu maça baktığımız zaman deplasman takımı 90 sayıdan aşagı bir sayı atmıyor. Ev sahibinin de evinde en kötü 70 sayı atacagını varsayarsak 153.5 handikap'ının çok rahat aşılacağını düşünüyorum. Yani en kötü 80-74'lük bir skor çıkacaktır. Handikaplar çok düşük...

NOT: Cidden Paraya İhtiyacı Olanlar Mesaj Atsın Kendi Oynadığım Bir Terslik Çıkmazsa %100 Gelicek Maçları 1-2 Gün Ücretsiz Vereyim

İyi Forumlar .

usta™ bunu beğendi.
    Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş