1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

15 tlye önemli avrupa ligleri ve şampiyonlar ligi (tvden)

Konusu 'Top90da Forum' forumundadır ve j.pennant tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    BU KONU DAHA ÖNCE ACILDIMI FİKRİM YOK BEN YİNE Bİ ACAYIM DEDİM...ESKİDEN TÜRKSATTA İDMAN TV VARDI HATIRLAYACAGINIZ ÜZERE GÜZEL LİGLER FELAN VERİYORDULAR...BU İDMAN TV GECEN SENE KENDİ UYDULARI FIRLATILNCA TÜRKSATTAN AYRILDILAR..AMA BU KANALI BASİT BİR İŞLEMLE İZLEYEBİLİRİZ...GEREKLİ ŞEYLER 1 LNB 1 DİSEQC 1ER METREDEN UÇLARI YAPILI 2 KABLO....YAKLASIK 15 TL GİDİYOR...AZERSPACE 46 TÜRKSAT 42 DERECE BİRBİRİNE CK YAKINLAR...TÜRKSAT CANAGIMIZIN ARKADAN BAKINCA SAGINA GELECEK ŞEKİLDE TÜRKSAT LNBSİNİN YANINA SONRADAN ALDIGIMIZ LNBYİ KOYUYORUZ DİSEQCLE KABLOLARINI BİRLEŞTİRİYORUZ..TÜRKSATA TAKTIGIMIZ KABLO DİSEQC 1E AZERPSACE DİSEQC 2E GELİYOR UZUN KABLOMUZU İSE DİSEQC CIKISINA TAKIYORUZ UYDU ALICISINDAN DİSEQC 1 TÜRKSAT DİSEQC 2 AZERSPACE YAPIP 11169 H 20400 FREKANSINI GİRİP SİNYAL AYARLIYORUZ...BU UYDUDA NELER VAR SÖYLYİM...PREMİER LİG İSPANYA LİGİ FORMULA SMACKDOWN İTALYA LİGİ ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA LİGİ DÜNYA ŞAMPİYONALARI OLİMPİYATLAR VS ..KANALLAR BİSS İLE ŞİFRELENİYOR BASİT Bİ ŞEKİLDE ACABİLİRİZ.......FUTBOL HASTASI İCİN SÜPER BİR UYDU ..KONU ACIK OLMAYABİLİR ANLAMAYANLAR MSJ ATABİLİRLER HER TÜRLÜ YARDIMCI OLURUM İYİ GÜNLER

Turkiptv bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    [​IMG] ÖNDEN BAKINCA SOLDAKİ AZERSPACE AYARLI LNB SAGDAKİ TÜRKSAT ...KONUDA EKSİKLİGLER VAR SORULAR GELDİKCE KONUYU TAMAMLICAZ İNŞ

3. Hüseyin Yılgın
    Off

Hüseyin Yılgın Yönetici Adayı

661
    2.390
    1.101
    sağol kardeşim bende böyle birşey arıyordum

4. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    konuyla hic alakası olmayanlar icin cep numaramıda verrim özelden önemli olan yardım etmek iyi günler...simdi cıkmam lazım bi hastaneye gidip gelecem geldigimde devam ederiz...herkese iyi forumlar

5. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.909
    2.000
    tamamını büyük yazmışsın alıntımı acaba ? kopyamı içerik... bu arada paylaşım için sağol.

6. volkan duman
    Off

volkan duman Usta Üye

262
    9
    151
    ben bu konuya önem veriyorum, tek sıkıntı uydu bulucu olmadan bunu deneyerek başarabilir miyiz? tek eksiğimiz o, uyducu çağırdık mı zaten 30 dan aşağı gelmiyor. bunun bir yolu var mı

7. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    valla ilk konum biraz acemice girmisim yazı bana ait ...cümleler son derece devrik ordanda anlasılır galiba :)::)

8. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    volkan duman...dereceler türksatla cok yakın oldugu icin cabuk ve kolay şekilde sinyali yakalarsın...ufak bi ince ayarla sinyal seviyeni ince ayara yaklastırabilirsin...cihaza gerek yok yani

9. volkan duman
    Off

volkan duman Usta Üye

262
    9
    151
    okey sistem hazır zaten hemen deneyeceğim

10. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    yardım icin burdayım k.gelsin

11. samba27
    Off

samba27 Yeni Üye

50
    2
    1
    dostum gaziantepde intelsatta 46 derece yani stanspor tu alabilirmiyim 80 lik canakla ayarı bu şekilde yaparsam.

12. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    türkiyenin her yerinden alınıyor ama 80le gelirmi bilmem biraz daha büyük olsa kolay alırdın 80le ugrastırır gibi

13. berke39
    Off

berke39 Yönetici Adayı

484
    759
    1.101
    sadece siyah bantla yapanları duymuştum :D azerbaycanlılar bize büyük kazık attı :(

14. j.pennant
    Off

j.pennant Emektar Üye

172
    264
    301
    valla bantla beyaz lastik tokalarla yapanlar cok tel vs :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş