1. Süper kampanya ! 

Hem vip üyemiz hemde iptv sahibi olmak istermisiniz ? Birbirinden HD kaliteli sinema ,belgesel ,ulusal ve spor kanallarını Hem HD hemde Sd olmak üzere 7/24 izleme imkanını kaçırmayın.. Üstelik 3 arkadaşını getirene 1 ay bedava... Detaylar için TIKLAYIN .. !

Müzik 10 Yıldır 1. sırada :D Efsane adam !

Konusu '♫ Müzik ♫' forumundadır ve Administrator tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.919
    2.000
    Bu kişi Sagopa Kajmer ! den başkası olamaz :)

2005 Yılında tesadüfen dinlemeye başlamıştım daha doğrusu tv de Cezanın Rapstar adlı şarkısı ile beraber rap müziğe bir ilgim oluşmuştu. Ve 2005 yılında Cezanın ve o sıralar çok meşlur olan arabeks rap tarzı yapan Dj akman v.s ve yerli yabancı müzikler için internet cafeye gitmiştim.. Hazırladığım albümleri cafedeki ablaya verdim Cd yi hazırlarken birde Sagopa Kajmer var demişti o kim demiştim :p Çok seviceksin demişti.... Ve ilk defa ozaman dinlemeye başlamıştım ve ilk dinlediğim şarkısı Vasiyet'ti :) Ve o günden beri tüm sözlerini internetten aramaya başlamıştım sözleri çok hoşuma gidiyordu.. Ve söz sitesinde 2005 te 1. sıradaydı :) ve aradan tam 10 yıl geçti şimdi bugün baktım ve yine 1. sırada..

Aramalarda sözleri en çok aranan sanatçıların listesi 10 yıldır Sago 1. sırada ;)

Adam kendine bağlıyor şarkısından bir kısım sözler :p oda biliyor herkesin bağımlı olacağını :) :)

" Sana bir hikâye anlatayım ister misin?
    15 yaşındayken mahalledeki bir plakçıya giderdim.
    Orda çalışan biri vardı, ve o benim ne sevdiğimi bilirdi.
    Ve bir gün bana bir albüm vermişti.
    Eve götürüp pikaba taktım ve anında nefret ettim.
    Yani gerçekten nefret ettim.
    Sadece anlayamıyordum.
    Bu yüzden tekrar çaldım, tekrar çaldım, sonra tekrar çaldım.
    Sonunda fark ettim ki; çalmadan duramaz olmuşum.
    O notaları dinleyip duruyordum.
    O gün şunu anladım; hayatım boyunca yapmak istediğim şey işte buydu.
    Anladın mı? Müzik yapmak... "

atakas bunu beğendi.
    Yüklüyor...
  2. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    Adam Kral Bunun Üstüne Rapçi Felan Gelmez bana göre

Administrator bunu beğendi.
  3. Administrator
    Off

Administrator ☾★ İmparator ☾★ Yönetici Üst Düzey Yönetici

4.982
    24.919
    2.000
    Bencede sadece Rapçi olarak bakmamak lazım adam king söz yazarı bu bir gerçek.

atakas bunu beğendi.
  4. atakas
    Off

atakas Onursal Üye

2.096
    9.022
    2.101
    aynen

Sayfayı Paylaş